O mnie

 

Nazywam się Longiniusz Łuczak i będę Państwa pilotem. Pojedziemy do niektórych krajów, w których dane było mi prowadzić turystów podczas ostatnich piętnastu lat, ale także na wycieczkę zagraniczną retro jak w latach osiemdziesiątych – autobusem komunikacji miejskiej.

Zapraszam tych, którzy chętnie by pojechali, ale nigdzie nie byli bo nie mieli takiej możliwości. Zapraszam obieżyświatów, którzy byli już wszędzie bo czasami warto pojechać dokądś jeszcze raz. Zapraszam szczególnie tych, z którymi wspólnie przecieraliśmy szlaki.

Podpowiem jak się przygotować do zwiedzania niektórych szczególnych miejsc. Przypomnę o czym nie można zapomnieć opuszczając hotel, do którego już się nie wróci. Powspominamy wspólnie jak to było i co szczególnie zapadło w pamięć.

Mieć te przestrzenie na jedno skinienie i gwarantowane miejsce obok kierowcy to jest to co sprawia, że jako zawodowy pilot ani jednego dnia nie jestem w pracy, ale spełniam swe marzenia z lat młodzieńczych, kiedy przemierzałem świat palcem po mapie. Przecież jak wyjeżdżam to na wczasy, a jak wracam do domu to jestem na urlopie. Dlatego kocham tę robotę.